HHPortal 1,413,210 Üye | 616,394 Konu | 5,103,866 Mesaj | 322 Online
Go Back   HHPortal > Hayatın İçinden > Korku 16+ > Hikayeler/Efsaneler

cin lerle irtibata geçenler

 Korku 16+ Katagorisinde ve  Hikayeler/Efsaneler Forumunda Bulunan  cin lerle irtibata geçenler Konusunu Görüntülemektesiniz.=>kardeş bunlar gerçek bunlara inan ama fazla kurcalama yoksa seni kaybederiz şaka değil gerçek bu işlerle fazla uğraşma...


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-03-2006, 10:22 PM   #16
artvinlim
Geçerken Uğradım
 
artvinlim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2006
Mesajlar: 45
Teşekkürleri: 6
3 mesajına 3 kere teşekkür edildi.
artvinlim - MSN üzeri Mesaj gönder artvinlim isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Zuupla
takipci satin al

kardeş bunlar gerçek bunlara inan ama fazla kurcalama yoksa seni kaybederiz şaka değil gerçek bu işlerle fazla uğraşma

artvinlim isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 28-03-2006, 10:30 PM   #17
AdmiX
Hızlı Üye
 
AdmiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2005
Bulunduğu yer: rotoscope!
Mesajlar: 1,293
Teşekkürleri: 847
291 mesajına 654 kere teşekkür edildi.
Zuupla
irtibata geçilir.. fakat, 3 harli çarpması diye birşey yoktur.. siz korkudan egilir büzülürsünüz.. unutmayınız ki... durdur yere kimse kimseye çatmaz... insana kötülükte eden gene insan.. büyü olmadan insanlar ile 3 harfliler nie böle çarpma mevzuu olsun ki.. kuran-ı kerimde bas bas yazıyor.. en akıllı varlık insan, Allah (c.c)'in yarattıgı. O bakımdan insanlardan aldıklarını yine insana satarlarmış o 3 harfliler...

AdmiX isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 31-03-2006, 08:52 PM   #18
scooby35
Üye
 
Üyelik tarihi: Dec 2005
Mesajlar: 133
Teşekkürleri: 517
40 mesajına 72 kere teşekkür edildi.
Zuupla
sen irtibata geçemezsin ama onlar seninle geçebilir...bayanlara bişey yapmazlar sadece olup biteni anlatırlar ve dinlemesini isterler dinlemezlerse eziyet ederler,bay larıda kötü yola sürüklerler hırsızlık cinayet vs..bu gerçek bişi ama uzak durmanızı tavsiye ederim.sonra işin içinden çıkılmaz bi hale gelip kafayı yiyorsun...!

scooby35 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 01-04-2006, 05:37 PM   #19
userone
Yeni Üye
 
userone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2005
Bulunduğu yer: İn The Hell
Yaş: 31
Mesajlar: 32
Teşekkürleri: 24
4 mesajına 6 kere teşekkür edildi.
userone - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuupla
kafayı yemek mi keşke görüpte yeseydim..

userone isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 02-04-2006, 08:07 PM   #20
pisserseri
Misafir
 
pisserseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2006
Mesajlar: 8
Teşekkürleri: 6
2 mesajına 3 kere teşekkür edildi.
Zuupla
selam arkadaslar.Butun yazılanları okudumda yani burda yazdiginiz seylerin cogu sacmalık.Amenna bende inaniyorum cinlere ama irtibata gecmek yok bayanlara dokunmazlarmıs yok sole yok bole.Bunlar sacmalık.Bunlarin boyle oldugunu ispatlayamazsiniz.Nasıl geciliyomus irtibata yada cin ruh nasıl cagiriliyomus.Bİlen bulan arastiran varsa solesin bana.Geceyim bende irtibata.Eger gercekten bu işin nasıl yapıldıgını bilen varsa solesin bende yapıyım bu işi.

pisserseri isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 02-04-2006, 11:01 PM   #21
bigboy123
Üye
 
bigboy123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2006
Mesajlar: 99
Teşekkürleri: 0
6 mesajına 6 kere teşekkür edildi.
Zuupla
cin vardır ve onlarla irtibata geçilebilir, cinler insanlara musallat olabilirler *, onlarla irtibata geçmeye çalışmak kişilerin kendi özgür iradeleriyle ilgili birşeydir, öbür dünya ve diğer boyutlar arasında tıpkı bir gözlüğü çıkarıp takmak kadar kolay bir şekilde gidip gelir insan,daha önce hiç hayatında görmediği hissetmediği ve birdaha hissetmek ve görmek istemeyeceği anormalliğin kötü duyguların hepsini cinlerin boyutuna ulaştığı zaman yaşar insan, bunu söyleyenin bilen biri olduğunu kabul edin ve kabusların kabusunun en şiddetlisini yaşamak istemiyorsanız cinlerle uğraşmayın

bigboy123 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 03-04-2006, 02:12 AM   #22
osiris_cemo
Hackhell Kıdemlisi
 
osiris_cemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2005
Bulunduğu yer: Zaman içinde bir yer.....
Yaş: 36
Mesajlar: 4,885
Teşekkürleri: 2,163
1,613 mesajına 3,272 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Talking

EPİLEPSİ ( Sara Hastalığı )

Epilepsi, oldukça yaygın bir hastalıktır ve herkeste görülebilir. Halk arasında epilepsi, sara hastalığı olarak bilinir. Basit anlamda tekrarlayan krizler ve bilinç kaybı durumudur. Buna bağlı olarak her insanın yaşam boyu epilepsiye yakalanma riski üçte bir gibi yüksek bir orandadır. Her yıl dünyada yüzbinlerce insan epilepsi hastalığına yakalanmaktadır. Bu da epilepsinin beyin merkezli rahatsızlıklar listesinde ilk sırada bulunmasının kanıtı olarak bilinir.

Herkes epilepsi riski taşır. Günümüzde birçok ünlü yazar, oyuncu, politikacı ve sporcu epilepsi hastalığı ile yaşamaktadır. Bu hastalığa her şekilde yakalanılabilir. Ancak yüksek risk grubu, geçmişinde beyin ve sinirleri tahrip olmuş kişilerdir. Örnek olarak baş kısmında yaralanma, kalp krizleri ve damar tıkanıklıkları gösterilebilir. Yine de hastalığa yakalanma bu olaylardan yıllar sonra bile ortaya çıkabilir. Başka bir risk faktörü ise uyuşturucu bağımlılığıdır. Kokain ve benzeri madde bağımlılarında, alışkanlıktan kurtulduktan yıllar sonra bile epilepsi vakaları görülmüştür. Menenjit, ensefalit gibi beyin ve sinir iltihaplarından sonra vücutta sekel olarak görülebilir. Epilepsi kalıtımsal bir rahatsızlık olmamasına rağmen, bazı durumlarda akrabalarda oluşma şekline göre ileriki nesillerde de görülebilir.

Epilepsi Neden Oluşur?

* Tümör
* Beyin ameliyatları sonrasında ( oluşabilecek nöbetleri önlemek amacı ile antiepileptik( sara ilaçları) kullanılabilir.)
* Beyin kan ile yeterli beslenemediği durumlarda( damar tıkanıklıkları, doğumsal rahatsızlıklar)
* Febril Konvülsiyonlar (ateşe bağlı istem dışı şiddetli kasılmalar) Her çocuk ateşli hastalıklar geçirebilir. Ancak çocukluk çağındaki bu yüksek ateşler ve sonucundaki havaleler ileri dönemde saraya neden olabilir.
* Tüm vücudu etkileyen ya da tedavisi uzun süren inatçı enfeksiyonlar yüksek ateşe ve dolayısıyla febril konvülsiyonlara neden olabilirler.
* Tiroid Hastalıkları da sara nedeni olabilir. Vücuttaki su dengesi sara hastalığında oldukça önemlidir. Sara vakalarında troid sorunu çözümlendiğinde sara hastalığı da kendiliğinde yok olur.
* Araştırmalar sonucunda B6 vitamini eksikliğinin saraya neden olduğu saptanmıştır.


Sara hastalıgının veya akıl hastası olmanın cinlerle alakası yok arkadaşlar cinler mutlaka vardır ancak lütfen lüzumsuz hurafelerle ugraşmayın allah muhafaza çarpılırsınız sonra
:hhman:

osiris_cemo isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 04-04-2006, 02:46 PM   #23
kocaayak
Geçerken Uğradım
 
kocaayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2006
Bulunduğu yer: Istanbul
Mesajlar: 58
Teşekkürleri: 27
4 mesajına 9 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Post

Arkadaşlar sizlere tek bir şey sölemek isterim bu konular hakkında bizzat yaşamış her şeyi görmüş biri olarak. öncelikle Cinler ve Insanlar Allah tarafından yaratılmıştır Cinler ateşten (şeytan gibi) Insanlarda topraktan yaratılmıştır. cinler arasında da müslüman olan ve olmayanlar vardır yani aynen insanların hayatı gibi ama yer yüzünde kainatta insandan daha üstün varkıl yoktur. çünki cinlerinde peygamberi bir insandır. bizim peygamberimiz. ama unutulmamalıdır ki arkadaşlar şeytani işleri düşünen ve şaytanca işler planlayanlarda insanlardır. bunları soldıkten sonra size kısa bir şey anlatmak istiyorum. bakın arkadaşlar cinler insanlara durduk yere musallat olmazlar onları sizlere musallat eden başkalarıdır nasıl diyecek olursanız cinler büyü yolu ile insanların başına musallat ettiriliyor ve insanın oandan itibaren bütün hayatı allak bullak oluyor o halleri gören varmı içinizde bilemiyorum arkadaşlar ama görmediyseniz inan bana görmeyin ben tam 3 ay boyunca 1 e bir korku filmi yaşadım ve 28 yaşında olmama rağmen olayın ustunden 1 sene gecmesıne rağmen hala etkisndeyim. bakın dostlar büyü çok yanlış bir olay iyilik içinde kötülük içinde büyü yapılmaması lazım büyüden kasıt mesajlarda yazan diğer arkadaşların dediği gibi kir kaç dua ve o duaların farklı yazılımları sonucu olan istem dışı olayların başlamasına vesile olaylardır.
bu hastalık epilepsi gibi çoğu zamanlar akşam ezanından sonra başlar sabah ezanında biter hasta o iki ezan arasında yaşadıklarını hatırlamaz ne yaptığını ettiğini bilmez sabah kalkar gündelik hayatına devam eder ben bunu bizzat 3 ay yaşadım. onceleri doktor doktor gezdik uyusturucu haplar verdıler ama fayda etmedi en son bir arkadas bıze hoca önerdi arkadaşlar oraya gittik hoca hastayı okudu hasta anında bayıldı onların alemıne gitti hoacnın yanında ise ufacık bir erkek çocuğu çocuğun gozleri kapalı haca cocuğa sorular soruyor çocuk sa hastanın vucudundan şukadar cıktı bu kadar cıktı cin die eklımeler sarf edıyor ılk etapta bana ınandırıcı gelmedı ama en son bır dua daha okudu ve hasta ayıldı gozlerımızın onunde bız 2 ezan beklerken hoca bunu dualarla ayıltıp bayılta bildi neyse eve geldik aradan 1 saat geçti hasta tekrar aynı duruma girdi o saatten ıtıbaren hoca aramaya devam ettık arkadaslar gıtmedımız kalmadımız yer olmadı ve en sonunda bir hocaya gittik hoca hastanın elıne bır bardak ıcınde suya benzer bır sey verdi saat öğlen 12:00 hastayı okudu hastaya suya bak ne goruyorsun dedi hasta bıraz suya baktıktan sonra 1 kafa 2 gozu var dedi ii bak dedi başka ne goruyorsun gozler bana yaklasıyor dedi kocaman oldular dedi bana gelıyor dedi hoca o sırada kağıda bır sey ler yazdı ve hastanın elındeki suya değil kendi elindeki suya attı kaleme benzer bır seyle kağıda bastırdı ve kağıt bardağa gomuldu hoca şimdi bak bakalım bardakta o kafa ve gozlere ne oldu dedi hastada kıp kırmızı ve koskocaman bir gül dedi her yer gül dedi tamam dedi hoca sen cok hocaya gıtmıssın ama dedi senın cın asıl beynıne yerlesmıs bundan sonra dedi ınsallah bır sey olmayacak dedi o gun bu gun hasta sağlığına kavustu arkadaslar suan hiç bir şeyi yok doktorların epilepsi hastası dedıkeleri hasta turp gibi bu arada o hocanın bana soledı cok tuhaf bır sey vardı arkadaşlar bunlara ınanıp ınanmamak sizin elınızde ben başıma geldiği için yazıyorum ama şunu çok iyi dinleyin hoca bana şunu dedi evlat gençsin hoşsun dedi sana tek tavsiyem gittiğin beraber olduğun kızların yanında ne don atlet corap vs vs vs eşyalarını asla bırakma dedi neden hocam dedimde bu gun dedi ole buyu yapılan ınsanlara bakıyorum dedi ve buyulerı bozmak ıcın urasıyoruz bu gun dedi butun mezarlıklara git ac bak yenı mezarlıktan eskı mezarlara kadar dedi hepsınde don atlet corap bır suru sey bulursun kızlar kadınlar kocalarına yaptırıp bu cin leri musallat ettırıyorlar dedi tabi ki sadece kadınlar değil arkadaslar erkeklerde cok yaptırıyorlarmıs sunu cok ıyı bılın buyu yapanında yaptıranında yatacak yerı yok ben sadece yaşadığım bire bir olayı size anlattım görüğüm krizleri o an yaşadıklarımı anlatmak bıle ıstemedım ama bunları yazarken bıle o gunler yaşadım ama şukurler olsun en son gittiğimiz hoca derdimize deva oldu iyi gunler.

bu arada unutmadan bir şey ekleyeyım ılk anlattığım hoca vardı ya cocukla konusan cocuk hani ona cınlerı gordunu soluyordu evet bu doğruymus arkadaslar sonrakı gıttımız hocalara tek tek sordum hocam bız hastamızı buraya goturduk ama bole bole yaptılar dedık hoca tek kelıme ıle sunu soledı arkadaslar vah vah çok acıdım ! neden hocam dedımızde bakın dedi çocuklar sahabe olurlar gönül ve kalp gözleri açıktır belli dualarla çocukları onların dıyarına yollayabılırsın ama o çocuğun hayatına yazık ılerki hayatında onun acacagı buyuk yaralar yzuunden bır cok sey basına gelecektır dedi çocuğu bıle olamaz vs vs vs bu ilimle urasanın bu ılmı bılmesı aksii takdirde hem kendını hemde cevresını ınanılmaz felaketlere suruklemesı elden bile değildir dedi cınlerı ınsanların başına salanlar gene ınsanlardır bu ilmi bilmiyorsan bieln birinden ama gercekten bılen bırınden yardım al dedi bu işler çok tehlikeli işler dedi . irtibata geçmek işte bu şekil oluyor ark. ben size elimden geldiğince soledım dahada araştırmak isteyen üstüne gitmek isteyen varsa her şeyi göze alabılıyorsa devam edebilir. ama çok şey yaşadım ınanın bana 3 ay gece uyuyamadım neler çektiğimi neler yaşadığımı bir ben bir Allah biliyor arkadaşlar siz siz olun sakın ha merak bile salmayın. benden size bir kardeş bir dost tavsiyesi uzun uzun yazmamın sebebide bu zaten ben bu musibeti çektim siz çekmeyin diye.

Konu kocaayak tarafından (04-04-2006 Saat 02:56 PM ) değiştirilmiştir.

kocaayak isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla
Bu mesaj için kocaayak kullanıcısına teşekkür edenler:
foreverbabu (07-04-2006)

Alt 05-04-2006, 07:02 PM   #24
wolverinali
Bağımlı
 
Üyelik tarihi: Jan 2006
Bulunduğu yer: Yokum
Yaş: 96
Mesajlar: 619
Teşekkürleri: 282
109 mesajına 144 kere teşekkür edildi.
wolverinali - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuupla
Alıntı:
GuitarisT Nickli Üyeden Alıntı
Bu arada sana küçük bir tiyo ben cin gören bi insan olarak cinler el boyutunda oluyorlar.En uzunları dirseğine kadar gelir.Tipleri aynı insan fakat boyları ufacık ve gülerken surat ifadeleri çok sinsi.Çoğu insan cini böle siyah çarşaflı suratı buruş buruş bööö diye bağıran varlıklar sanıyor ama gerçekler benim anlattığım gibi teşekkür ederim..
heee sen oyuncak cin görmüş olmayasın veya filim izleyip hayal

wolverinali isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 06-04-2006, 11:58 PM   #25
kutluoglu
Misafir
 
Üyelik tarihi: Mar 2006
Mesajlar: 8
Teşekkürleri: 4
1 mesajına 1 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Exclamation

Arkadasim irtibata gecersin gecmesine de,insanlarin da iyisi ve kotusu oldugu gibi onların da iyisi kotusu var,basına bela sarma derim.
sana bisey olmasa bile ailene cevrendekilere musallat olurlar.
ben de merak ediyorum acikcasi ama cevremdekileri dusundugumden hıc kalkısmadım simdiye dek...

kutluoglu isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 07-04-2006, 01:05 AM   #26
alemci_07
Meraklı
 
alemci_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2006
Mesajlar: 191
Teşekkürleri: 87
61 mesajına 192 kere teşekkür edildi.
Zuupla
kardeş sakın cinlere kafanı takma fazla.bence senin için iyi olmaz...benden sana kardeş nasihatı...bu konuda fazla konuşmak istemiom.

alemci_07 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 07-04-2006, 01:09 AM   #27
BriSSeiS
Meraklı
 
BriSSeiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2006
Mesajlar: 379
Teşekkürleri: 455
152 mesajına 201 kere teşekkür edildi.
Zuupla
valla arkadaşım ablam geçenlerde cinlerle ilgili bi kitap okumuş ve gece yastıklar falan hareket etmiş.. çok ciddiyim...

BriSSeiS isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 07-04-2006, 09:47 AM   #28
Brujah
Bağımlı
 
Brujah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2006
Bulunduğu yer: Malkavin
Yaş: 26
Mesajlar: 418
Teşekkürleri: 195
84 mesajına 118 kere teşekkür edildi.
Brujah - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuupla
Biz ne kadar gerçeksek onlarda o kadar gerçek sadece onları göremiyoruz ama uğraşırsak irtibat kurabiliriz

Brujah isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 07-04-2006, 10:00 AM   #29
ns37
Üye
 
ns37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2006
Mesajlar: 128
Teşekkürleri: 225
53 mesajına 141 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Risale-i Nur da bi kelime geçiyo.O kelimeyi sesli okuyunca geliyorlarmış.Ama diğer arkadaşların dediği gib.Fazla kurcalama....

ns37 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Alt 07-04-2006, 04:15 PM   #30
bad_dewil
Yeni Üye
 
Üyelik tarihi: Apr 2006
Mesajlar: 26
Teşekkürleri: 14
1 mesajına 1 kere teşekkür edildi.
bad_dewil - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuupla
Exclamation

Alıntı:
fatu Nickli Üyeden Alıntı
Sara ve akıl hastalarının çoğu zamanında bu tip işlerle uğraşmış insanlar kardeşim..!

Aman akıllı olasın..! Bu tip varlıklarla irtibata geçen insanların fiziki ve manevi olarak çok güçlü olmaları gerekir ayrıca..! Cinler; kendileri ile irtiabatta olan insanların arasından kendilerine eş seçmeye bayılırlar..! Eğer erkek isen sana mükemmel güzellikte, seksi vs. şekillerde görünebilir kendine aşık edebilir ve sen o an onu aklından geçirdiğin anda işin biter..! İşte burası çok tehlikeli kısmı kardeşim..!

Lütfen bunları hemen saçmalık falan filan diye zıplamasın kimse..! Keyfimi bozup kimseyi rencide etmek istemiyorum..! İnanan inansın inanmayanıda zorla inandırcak halimiz yok yorum yapmasın yeter..!

Herkese iyi forumlar..! Saygılar..!
her kelimesine inanıorum çünkü bu konulara gereinden fazla meraklıyım ve araştırıorum çok ta korkuorum

bad_dewil isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
cin, gecenler, irtibata, lerle


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are KapalıTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:14 AM.

Forum Yasal Uyarı HH
Kullanılan Portal Sürümü : HH Portal
Script Sürümü : vBulletin Version 3.8.4 PL1
Seo Yazılımı : vBSEO ©2009, Crawlability, Inc
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz Internet Explorer 6+, Firefox 2.0.0.14+, Opera 9.52+, Safari 3.1.2+, Chrome 0.2.153.1+ ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, bora@tabakoglu.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

HHPortal İçerik ve Yer Sağlayıcı İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız.

Valid CSS!