HHPortal 1,408,183 Üye | 616,386 Konu | 5,100,542 Mesaj | 125 Online
Go Back   HHPortal > Hayatın İçinden > Derin Mevzular ve Gizli Cemiyetler (+16)

iddaa

gökçe tuttu fırlattı kalbimi-backmasking-illuminati yeni dünya düzeni

Hayatın İçinden Katagorisinde ve  Derin Mevzular ve Gizli Cemiyetler (+16) Forumunda Bulunan  gökçe tuttu fırlattı kalbimi-backmasking-illuminati yeni dünya düzeni Konusunu Görüntülemektesiniz.=>gökçe tuttu fırlattı kalbimi-backmasking-illuminati yeni dünya düzeni Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry vs. gibi sanatçıların şarkı sözleri hep şöyle bir ...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-01-2012, 07:26 AM   #1
By_SEKOPY
_C*_Özel Harekat_

By_SEKOPY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 1,803
1,050 mesajına 2,095 kere teşekkür edildi.
Zuupla
gökçe tuttu fırlattı kalbimi-backmasking-illuminati yeni dünya düzeni gökçe tuttu fırlattı kalbimi-backmasking-illuminati yeni dünya düzeni

gökçe tuttu fırlattı kalbimi-backmasking-illuminati yeni dünya düzeni

Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry vs. gibi sanatçıların şarkı sözleri hep şöyle bir tema barındırır.

“Ben mahvoluyordum, sen çok güçlüydün, seni gördüm, sana taptım sana bağladındım, sen geliceksin herşey bizim olacak, sen çok korkunçsun” şeklinde. Şimdi Tuttu Fırlattı şarkısının sözlerine bir bakalım.

“Aski çabuk söndü beni pabuçunun ucuyla
Eze eze geçti ve gitti
Geri sardigi hep ayni sahneyi oynadik
Durduk keyfince arada bir cani canani
Ama hiç kimsesi oldum çok yoruldum
Bi saga bi sola yalpalandim durdum
Onu görünce teslim oldum
Bir kere, iki kere, üç kere, dört kere, bes kere

Tuttu firlatti kalbimi ezdi üstünü çignedi
Zamanla geçer dedi zamanla zamanla ”

Diyebilirsiniz ki şarkıcı bu sözleri sevgilisine yazmış. Ben o kadar polyanna bakamıyorum olaya. Çünkü illuminatik şarkıcıların kullandığı temayı birebir kullanmış. Ben savruluyordum, seni gördüm teslim oldum, sen bana şöyle yaptın böyle yaptın.

Şimdi gelelim dananın kuyruğunun koptuğu yere. Bu şarkıda ayrıca “Backmasking” denilen olay var. Youtube’da aratabilirsiniz aşağı yukarı bütün satanist şarkıcılar bilinçaltı mesaj vermek için bu yöntemi kullanıyor. Şu videoyu izleyin lütfen.

nlamaz anlamaz, istediği her şeyi anlamaz, İzlemiştir sizi İlluminati sarrafıdır

Severek, bölerek, gülerek, yiyerek.

Umudu bir ses, her şey doyurur umudunu, bağlama yanacağız

Mutludur mutludur sesimi çıkarır ama anlamaz güneş gibidir o

Bunlar anlaşılan kısımlar. Özellikle illuminati kelimesini çok net anlıyoruz. Geri kalan da latince gibi devam ediyor. Satanizmde esas dil latincedir bilen bilir.

Şimdi de klipteki öğelerden devam edelim. Zaten klibin genel yapısına baktığımızda kırmızı tonlar ve korkutucu şeytani bir havayı direk seziyoruz. Klipte ara sıra gökçe’nin yüzüne yıldırım gibi bir ışık geliyor ve bunlar sadece bir kare olarak gözüküyor. (resimlerin büyük hallerini görmek için üzerlerine tıklayınız)

Bu yukarıdaki fotoğrafların hepsi bir karelik. Yani klipte uzun süre değil sadece bir kare gözüküyor. Biliçaltımıza girmesi için tasarlanmış. Mesela ilk resimde saksafonda şeytani bir surat görüyoruz. Montaj olduğu çok belli çünkü öyle bir ışık yansıması imkansız. İkinci resimde yılan motifini çok net görüyoruz. Satanizmde yılan en önemli hayvandır. Üçüncü resimi açıklamaya bile gerek yok klasik tek gözü kapatma illuminati hareketi.

By_SEKOPY isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için By_SEKOPY kullanıcısına teşekkür edenler:
react (26-01-2012)

Zuupla

Alt 01-01-2012, 11:06 AM   #2
yunus.28
Eski Üye

yunus.28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 350
257 mesajına 328 kere teşekkür edildi.
Zuupla
vaaaay be olaya bak

yunus.28 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için yunus.28 kullanıcısına teşekkür edenler:
By_SEKOPY (01-01-2012)

Alt 01-01-2012, 11:18 AM   #3
Shawn Michaels
Kıdemli Üye
HHPORTAL

Shawn Michaels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 2,293
1,651 mesajına 3,441 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Ekmek aldığım fırındaki kürekci de illuminatiye çalışıyor.Aldığım pidelerin üzerinde illuminati ye benzer şekiller var.Hatta bazıları ona baklava dilimi de diyor...

Ben Ajdar'ın klibi de incelensin istiyorum...Kesin muzla - illuminati arasında bir bağ kurulur...

Konu Shawn Michaels tarafından (01-01-2012 Saat 11:49 AM ) değiştirilmiştir.

Shawn Michaels isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

Bu mesaj için Shawn Michaels kullanıcısına teşekkür eden 5 üyemiz:
By_SEKOPY (01-01-2012), III. Göz (07-01-2012), m-rt (14-02-2012), riza38 (09-01-2012), xY_sCoRpIoN (13-02-2012)

Alt 01-01-2012, 11:48 AM   #4
archon2
Meraklı

archon2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 187
142 mesajına 236 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Backmasking olayı çok mantıklı bence inceleyerek izlerseniz yabancı şarkıcıların çoğu klibinde görebilirsiniz.. Bu konuya ilgili iseniz google da müzik endüstrisi deşifre oldu diye taratın karşınıza daha ilginç şeyler çıkacak...

archon2 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

Bu mesaj için archon2 kullanıcısına teşekkür edenler:
By_SEKOPY (01-01-2012)

Alt 07-01-2012, 10:45 PM   #5
III. Göz
Altın Üye

III. Göz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 4,415
907 mesajına 1,888 kere teşekkür edildi.
Zuupla
çok zekice tasarlanmış bir reklam planı.Şarkının güncelliği azaldıktan sonra ortaya çıkarıldı ki yeni piyasaya çıkmış olan kızın adını duymayan kalmasın.

Bu arada yazıyı yazan ve resimleri çeken arkadaşın hayal gücüne hayran kaldığımı söylemeden geçmeyeyim

III. Göz isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

Bu mesaj için III. Göz kullanıcısına teşekkür eden 2 üyemiz:
By_SEKOPY (08-01-2012), xY_sCoRpIoN (13-02-2012)

Alt 26-01-2012, 02:29 AM   #6
gugukcuk
Eski Üye

gugukcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulunduğu yer: Gerçeklik yalnızca bir ilizyondur,yalnız inatla istikrar sergiler..
Teşekkürleri: 500
367 mesajına 864 kere teşekkür edildi.
Zuupla
geçen sokakta yürüyordum bir gurup insan vardı ilumunatiiii iluminatiiii deyip debeleniyorlardı heralde insanları yiyeceklerdi çok korktu herkez kaçıştı... ) şu klipler hatta amerikan dolarındaki göz ne kadar etkili şeylermiş hayret ettim.bilinçlenelim arkadaşlar her an bizlerde etkilenebiliriz.(aklımız yok ya.)

bu arkadaşa birşey demiyorum tanımıyorum ama bazı tipitipler var illuminati yada bilmem ne derler gider kendini din adamı sanan ağlayan zırlayan milleti galyana getiren gafil ve kafir tiplerin peşinden koşarlar ama o normal gelir, çocukluktan beridir zehirlendiklerini anlamazlar.illuminati kendileri olurlar farkına varamazlar.

Konu gugukcuk tarafından (26-01-2012 Saat 02:35 AM ) değiştirilmiştir.

gugukcuk isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

Etiketler
dunya, duzeni, firlatti, gokce, kalbimibackmaskingilluminati, tuttu, yeni

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil